Historie firmy
Naše firma vznikla v roce 1992, kde první sídlo měla ve Zbýšově u Brna. V prvopočátku se zabývala prodejem vojenské techniky a materiálu - automobilní a ženijní techniky. Po dvou letech se firma přestěhovala do nedalekých Zakřan u Brna, kde nejprve působila v kancelářských prostorách místního zemědělského družstva. Dále jsme svůj okruh aktivit rozšířili i na prodej polních nemocnic chirurgického typu. Tyhle prostory nám ovšem přestaly vyhovovat svou velikostí a nedostatkem skladových prostor a postupně se firma v roce 1995 začala stěhovat do bývalých zemědělských objektů místního družstva v Zakřanech.
Areál před rekonstrukcí
Na rekonstrukci objektu se podílela největší stavební firma v okolí STAV Outulný z Hartvíkovic. Postupně se celý areál objektů opravil na skladové a kancelářské prostory.
Areál po rekonstrukci Areál po rekonstrukci
V posledních letech jsme se začali zabývat i repasí Tater 815, T148. Rozlehlý areál byl postupně pronajat firmám ESET s. r. o, která provádí dekontaminaci zeminy a dále firmě KRAB, která je jedním z největších výrobců parafínových svíček na v ČR. Můžete je najít na stránkách www.krab-brno.cz V současné době se zabýváme všemi uvedenými činnosti, prodej probíhá v ČR, v EU a ostaních zemích.
PV3S